facebook
baner firmy

Specjalistyczne produkty

Dermoestetyczny efekt od pierwszego produktu użytego w procedurze zabiegowej, tak jest w przypadku marki EsthiCell PROFESSIONAL. Już w podstawowych preparatach np. toniku,  znajdują się zaawansowane składniki aktywne takie jak komórki macierzyste, czy wyciągi roślinne z melisy i bambusa. W ten sposób skóra przyzwyczajana (adaptowana) jest na aplikację kolejnych preparatów bogatych w składniki aktywne. W produktach profesjonalnych do zabiegów oraz detalicznych do pielęgnacji domowej, znajduje się wiele cennych:

wyciągów roślinnych oraz ich specjalistycznych kompleksów
■ wyłącznie naturalne środki powierzchniowo-czynne
delikatne emolienty niekomedogenne
■ produkty są bezzapachowe
pozbawione surowców, które są w branży kontrowersyjne (bazą nie jest parafina, a np. masło Shea)

 

W ofercie marki znajdują się dwie główne linie tj.:

MULTI FOCUS THERAPY - jej produkty chronią skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, utrzymują integralność komórkową, wzmacniają macierz zewnątrzkomórkową oraz w sposób widoczny i mierzalny redukują zmarszczki. Obejmuje preparaty, wśród których znajdują się:

▪ Dermokwasy
▪ Specjalistyczne Esencje Pielęgnacyjne
▪ Specjalistyczne Olejowe Esencje Zapachowe
▪ Fundamentalne Produkty Zabiegowe
▪ Kremy do Pielęgnacji Pozabiegowej

SKIN BOOSTER PEEL THERAPY - obejmuje wyspecjalizowane preparaty oraz procedury zabiegowe m. in. do pielęgnacji skóry wokół oczu, cery zmęczonej i poszarzałej, z trądzikiem różowatym i pospolitym oraz w przypadku przebarwień. W linii tej zastosowano korneoterapię, w której innowacyjnie połączone składniki aktywne tworzą środowisko korneocytu w stratum corneum. Wśród produktów znajdują się m.in.:

▪ Peelingi łączone
▪ Specjalistyczne Kremy i Esencje