facebook
baner firmy

Marka EsthiCell

 

Kosmetologia XXI wieku

Marka EsthiCell PROFESSIONAL to dermoestetyczna odpowiedź na współczesne potrzeby pielęgnacyjne w gabinetach dermoestetycznych, salonach kosmetycznych i Spa. Filozofia marki łączy wiele istotnych elementów, wśród których najważniejsze to ograniczenie w formułach produktów do minimum substancji mogących oddziaływać negatywnie, w tym substancji zapachowych. Z drugiej strony duża zawartość  składników aktywnych, także tych, które znalazły zastosowanie w branży medycznej. Do tego receptury i same formuły zostały tak opracowane aby zapewnić dużą wydajność. W efekcie zabiegi marki EsthiCell PROFESSIONAL charakteryzuje wysoka efektywność.

 

Geneza nazwy marki EsthiCell  = esthetic + cell

(Dermo)estetyczne oddziaływanie na komórki skóry poprzez aktywne składniki, wśród których obecne są również komórki macierzyste z roślin.

 

Produkty marki EsthiCell PROFESSIONAL

Dermoestetyczny efekt od pierwszego produktu użytego w procedurze zabiegowej, tak jest w przypadku marki EsthiCell PROFESSIONAL. Już w podstawowych preparatach np. toniku,  znajdują się zaawansowane składniki aktywne takie jak komórki macierzyste, czy wyspecjalizowane wyciągi roślinne. W ten sposób skóra przyzwyczajana (adaptowana) jest na aplikację kolejnych preparatów bogatych w składniki aktywne. W produktach profesjonalnych do zabiegów oraz detalicznych do pielęgnacji domowej, znajduje się wiele cennych:

wyciągów roślinnych oraz ich specjalistycznych kompleksów

■ wyłącznie naturalne środki powierzchniowo-czynne

delikatne emolienty niekomedogenne

■ produkty są bezzapachowe

pozbawione surowców, które są w branży kontrowersyjne